Informacje na kwiecień
Informacje na kwiecień PDF Drukuj Email
Środa, 11 Kwiecień 2018 10:00

„Zapal się na Niebiesko dla autyzmu” – kampania społeczna

To hasło miesiąca kwietnia! Najważniejsze wydarzenia w miesiącu kwietniu znajdziecie poniżej :-)

● 3.04.2018r.                  Powrót do szkoły po wiosennej, wielkanocnej przerwie świątecznej

(środa)

● 7.04.2018r.                  Odpracowujemy 2 maja (środę) – lekcje skrócone wg planu

(sobota)

● 13.04.2018r.                Gala Laureatów Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych w Bielsku

(piątek)                          Białej – wyjazd spod szkoły, ul. Matejki 3 , godz. 920 (odpowiedzialny: D. Niemiec)

17.04.2018r.             Trening mobilizacyjny przed egzaminem gimnazjalnym dla trzecioklasistów

(wtorek)                       w sali 27, prowadzony przez psychologa – terapeutę.

Przygotowania sal egzaminacyjnych (sala gimnastyczna, sala nr 17, 18 i 26)

● 18, 19 i 20.04.2018r.                             Egzaminy gimnazjalne 2018

(środa, czwartek, piątek)                       (dni wolne od zajęć dydaktycznych dla uczniów klas I-VII szkoły podstawowej  i klas II gimnazjalnych).

W budynku A zajęcia  opiekuńcze od 645 do 1615

20.04.2018r.                                          Międzynarodowy Dzień Ziemi – Piknik Ekologiczny na Rynku, godz. 1010

(piątek)                                                    (odpowiedzialni: opiekunowie świetlicy)

● 21.04.2018r.                                           Odpracowujemy 4.05.2018r. (piątek)

(sobota)                                                    ● Klasy I – III: lekcje od 800 do 1225, w tym wyjście do kina na film „Ernest        i Celestynka”, cena biletu: 10,00 zł (lekcje 1 i 2).

● Klasy IV – VII: lekcje wg ustalonego harmonogramu od 800 do 1300,   w tym wyjście do kina po 3 lekcji na film „Cudowny chłopak”,                                          cena biletu: 10,00 zł (po kinie powrót do szkoły na obiad)

● Klasy II gimnazjum: publiczne prezentacje projektów gimnazjalnych w sali gimnastycznej od godz. 900

● Klasy III gimnazjum: wyjazd do Oświęcimia – wycieczka dydaktyczna       do Muzeum po byłym Nazistowskim Obozie Koncentracyjnym.

Obiad wydawany od 1130 do 1330

● 22.04.2018r.                                                              10 Cieszyński FORTUNA BIEG

(niedziela)                                                            (szczegóły i zapisy u nauczycieli wychowania fizycznego)

● 24.04.2018r.                                                        Wyjścia na Dzień Otwarty do I LO im. A.Osuchowskiego i na Festiwal