Ostatni tydzień nauki! PDF Drukuj Email
Wpisał Administrator   
Wtorek, 19 Czerwiec 2018 17:05

UWAGA! W ostatnim tygodniu nauki plan lekcji ulega zmianie. Poniżej znajdziecie szczegółowe informacje.

 

18 czerwca poniedziałek

 

Lekcje zgodnie z planem oraz warsztaty prowadzone przez terapeutę uzależnień dotyczące profilaktyki zachowań ryzykownych - wg harmonogramu.

19 czerwca wtorek

 Lekcje zgodnie z planem oraz warsztaty prowadzone przez terapeutę uzależnień dotyczące profilaktyki zachowań ryzykownych - wg harmonogramu.

Wycieczka edukacyjna dla zainteresowanych uczniów do Centrum Nauki i Techniki w Łodzi. 

20 czerwca środa

Lekcje zgodnie z planem oraz warsztaty prowadzone przez terapeutę uzależnień dotyczące profilaktyki zachowań ryzykownych - wg harmonogramu.

"Bezpieczne wakacje" - prelekcja Straży Miejskiej dla ucziów klas I - IV wg harmonogramu.

Wyjście klas 2bg i 3cg do teatru na spektakl "Zwycięzcy". 

21 czerwca czwartek

 Klasy:

Zajęcia z wychowawcami i opiekunami w wyznaczonych salach od 8.00 do 10.00 

3 ag – sala 17B – mgr E. Zdrazil + mgr E. Dobosz

3 bg – sala 36B – mgr M. Baszczyńska + mgr A. Czarnota

3 cg – sala 35B – mgr A. Brawańska + mgr M. Domajer

3 dg – sala 18B – mgr L. Tomczyk + mgr J. Kubińska

Zajęcia z wychowawcami i opiekunami w wyznaczonych salach od 8.00 do 10.00 

Klasy:
2 ag 
– sala 26B – mgr A. Kowalczuk + mgr I. Borecka

2 bg – sala 18B – mgr A. Wysocka+ mgr D. Nowak

2 cg – sala 27B – mgr M. Sulej + mgr E. Cieślar

2 dg – sala 28B – mgr A. Cieślar + mgr P. Burzawa

7 a – sala 22B – mgr A. Czyżewska + mgr D. Wolny

7 b – sala 37B – mgr B. Turoń + mgr R. Milewski 

Zajęcia z wychowawcami i opiekunami w wyznaczonych salach od 9.30 do 11.30 

Klasy:
1 a 
– sala 37A– mgr M. Ciengiel

1 b – sala 33A– mgr K. Kluz

2 a – sala 26A – mgr K. Błachowicz + mgr P. Łysień

3 a – sala 22A – mgr U. Buchcik

3 b – sala 25A – mgr W. Ponc

3 c – sala 35A– mgr B. Gałuszka 

Zajęcia z wychowawcami i opiekunami w wyznaczonych salach od 10.30 do 12.30

4 a – sala 13A – mgr M. Mazur + mgr R. Cinal

4 b – sala 16A – mgr M. Zabój + mgr M. Drózd

4 c – sala 23A – mgr D. Szyguda + mgr L. Kubaszczyk

5 a – sala 24A – mgr A. Kotowska + mgr D. Itner

5 b – sala 15A– mgr A. Pniok + mgr M. Hazuka

6 a – sala 40A – mgr S. Bortliczek + mgr J. Cieplik

6 b – sala 28A– mgr B. Piksa + mgr D. Kaczmarek 

UWAGA!

W tym dniu pan woźny będzie odbierał od wychowawców klas posprzątane szafki uczniowski wraz z kompletem kluczy (klasy i wychowawcy będą wzywani do szatni).

Za przygotowanie sali gimnastycznej na uroczystości zakończenia roku szkolnego odpowiedzialni są: mgr S. Bortliczek, mgr B. Piksa, mgr A. Kowalczuk, mgr D. Kaczmarek, mgr D. Itner

Za przygotowanie auli na uroczystości zakończenia roku szkolnego odpowiedzialni są: mgr U. Buchcik, mgr W. Ponc, mgr B. Gałuszka, mgr R. Itner 

Obiad będzie wydawany od godz. 11:00 – 13:00, uczniowie na obiad udają się po zajęciach z wychowawcami, uczniowie klas 1 – 3 na obiad idą z wychowawcami o godz. 11:15

Świetlica szkolna oraz autobus szkolny – bez zmian.