A może do kina?
A może do kina? PDF Drukuj Email
Niedziela, 10 Sierpień 2008 23:13

Co słychać w kinematografii...

Polecamy recenzje portalu filweb.pl. A może ktoś z Was oglądał ciekawy film i może go polecić? Zapraszamy do pisania własnych recenzji i umieszczania ich na naszej stronie.

Component - Joomla! Extension Directory "Dzieci Ireny Sendlerowej"

Historia Ireny Sendler, która była częścią polskiego podziemia w czasie II wojny światowej i została aresztowana przez nazistów za przemycenie z warszawskiego getta prawie 2,5 tys. żydowskich dzieci.

Module - Joomla! Extension Directory "Gwiazda Kopernika"

Gdy Mikołaj ma dziesięć lat w jego domu w Toruniu pojawia się niderlandzki astrolog Paul van de Volder i przepowiada mu wielką przyszłość. Chłopiec, by poznać szczegóły, zaczyna interesować się gwiazdami. Kibicuje mu w tym jego ojciec. Po jego śmierci Mikołaj nie załamuje się. Po jakimś czasie rozpoczyna studia na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. I tu ponownie pojawia się Paul van de Volder. Rozpoczyna się walka o duszę Mikołaja.

Plugin - Joomla! Extension Directory "Odlot"

Pewnego dnia Carl Fredricksen postanawia zrealizować marzenie swego życia i wyrusza w podróż do tajemniczej krainy w Ameryce Południowej. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że Carl podróżuje we własnym domu unoszonym przez setki balonów, a w wyprawie przypadkowo towarzyszy mu pewien ośmiolatek. Jednak prawd ...

Language - Joomla! Extensions Directory "Shrek Forever After"

Dalsze przygody wielkiego zielonego ogra w krainie Far, Far Away. Kolejna część "Shreka" powstanie na podstawie scenariusza m. in. Tima Sullivana przy wykorzystaniu motywów z książki "Shrek" Williama Steiga i opowiadać będzie także o tym, jak Shrek znalazł się na swoim bagnie.

Zmieniony: Piątek, 02 Październik 2009 11:31