Aby zamówić lampę w dowolnym kolorze prosimy o kontakt


Aby zamówić lampę w dowolnym kolorze prosimy o kontakt w celu ustalenia indywidualnej ceny i złożenia zamówienia. Trzeba też zaznaczyć, że ceny lamp Azzardo są na poziomie akceptowanym przez Polaków. Stanowią one wspaniałe połączenie z innymi, błyszczącymi dodatkami, czy też wytwornymi meblami. Takie oprawy oprócz aspektu użytkowanego, mają też funkcję dekoracyjną. Oprawy objęte są 24 miesięczną gwarancją producenta. Ponadto marka ta posiada w swojej kolekcji również: kinkiety, lampy stołowe, lampy podłogowe czy oprawy zewnętrzne. Włoska marka Azzardo specjalizuje się w produkcji oświetlenia o nowoczesnym designie. Lampy Azzardo są również doskonałymi, nowoczesnymi formami oświetlenia. Zastosowanie diod pozwala na zmniejszenie rachunków za energię elektryczną, ale również na tworzenie wielobarwnych aranżacji świetlnych.

Wyślij do znajomego Wyślij do znajomego

Lampy techniczne natynkowe, których przedstawicielem są produkty : Bross, Eloy czy też Paulo

Modele zamknięte w geometrycznych kształtach koła, walca, sześcianu lub kwadratu

Lampy o nowoczesnym, niezwykle atrakcyjnym designie

789 zł brutto

Quick view

Wszystko to dotyczy również oświetlenia, które dla wielu domowników jest najważniejszym elementem całej aranżacji. Nie mogło tutaj również zabraknąć lamp stołowych, które podzielić można na modele gabinetowe ustawiane na biurkach oraz nocne tworzone z myślą o sypialniach. Prezentujemy różne modele oraz zodzaje lamp tej firmy. Polecamy oświetlenie Azzardo ze względu na trafione wzory, atrakcyjne ceny, oraz ogromny wybór różnych styli i zastosowań. Ze względu na brak zwisu chętnie wybierany jest także jako oświetlenie niskich pomieszczeń - daje bowiem dużo światła, nie zabierając przy tym wiele miejsca. Zaczynając od głównych źródeł światła, poprzez boczne punkty, aż kończąc na oświetleniu włączanym do stworzenia wyjątkowego klimatu. Poprzez grę światła i cieni wydobywają wyjątkowy urok pomieszczenia i dodają aranżacji atrakcyjności.

Dzięki zaproponowanej rozmaitości lamp poprzez producenta mamy mnóstwo możliwości aranżacyjnych. Lampa posiada stopień szczelności IP20 - oznacza to, że nie powinna być użytkowana w pomieszczeniach o dużej wilgotności (takich jak łazienka). Choć plafony nie są tak popularne, jak lampy wiszące, mają wiele zalet. Współczesne plafony mogą mieć przeróżne formy - od kwadratowych, okrągłych i owalnych do wyróżniających się nowoczesnymi, awangardowymi albo futurystycznymi kształtami. Jeśli preferują Państwo duże lampy wiszące, z pewnością do gustu przypadnie Państwu model Pires 60, który utrzymany jest w jasnej kolorystyce. Jest ona dowodem na to, że Azzardo z pewnością zaproponuje każdemu idealne rozwiązanie. Oczywiście to, co kryształowe, niekoniecznie musi być przeźroczyste.