Klasyczna Restauracja Pizza Warszawa

Pizza Warszawa Restauracja została już wielokrotnie nagrodzona przez Gault&Millau, portal Trip Advisor i Restaurant Guru. Ich kreatywność, regularne szkolenia, a także czerpanie inspiracji z sushi komponowanych przez gości, obfitują w nieustanne ulepszanie karty i propozycje nowych rolek fushion. Kolejną z ciekawych propozycji restauracji są szkolenia z przygotowywania sushi prowadzone w formie opowieści, kulinarnej ‚podróży’ do dalekiej Azji organizowane dla gości indywidualnych oraz firm. Kyokai Sushi Bar to wyjątkowy koncept o ponad 12 letniej tradycji. W Olivio znajdziecie wszystko to, za co kochacie włoska kuchnię - domowej roboty makarony, tradycyjna pizzę na chrupiącym cieście, dania z mięs i ryb, tradycyjne lody i słodkie Tiramisu.

Klasyczna Restauracja Pizza Warszawa Osobiście czuwają nad jakością wszystkich składników i przygotowują dla Was tradycyjne dania kuchni gruzińskiej w nieco współczesnej formie. Wszystkie dania serwowane przez Restaurację bazują wyłącznie na oryginalnych włoskich przepisach, które rodzina Luigi’ego przekazuje sobie z pokolenia na pokolenie! Wszystkie mięsa są sezonowane minimum 6 tygodni, a niektóre elementy nawet 36 tygodni! Wcześniej sprawdź dostępne kody rabatowe - niektóre z nich można wykorzystywać bezpośrednio przy kasie. Dodatkowo, przy dwóch stolikach znajdują się okna, przez restauracja włoska warszawa które można obserwować kuchnię i naszych fantastycznych kucharzy przy pracy. W pierwszych dwóch dniach funkcjonowania lokal znajdujący się w Gdyńskim Centrum Filmowym przeżywał prawdziwe oblężenie. W 1980 roku historyczne centrum Warszawy zostało wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO, natomiast do rejestru zabytków wpisano najważniejsze budowle, które do dziś są chętnie zwiedzane przez prawdziwe tłumy turystów.